Strona główna

Etykiety

sobota, 7 stycznia 2012

''Cytaty''

Hym... znowu zanudzam, nie ma co robić. Na gg nie ma nikogo, w telewizji też nic, a na necie zabrakło tematów do poszukiwania. Postanowiłam, że powklejam tu parę cytatów co znalazłam w necie. Przeszłości nie da się zmienić, nie da też się jej wymazać, ale czasami los daje szanse żeby ją naprawić. ”

 “ w życiu bym nie pomyślała, że tę miłość ograniczymy do marnego 'siema'.”

 twój świat, twoje kredki, więc nie pozwól nikomu wpierdalać się z flamastrami.”

 " Gdybyś tylko wiedział, jak wiele cierpienia i czasu wymagało zapominanie o Tobie, nie miałbyś czelności o sobie przypominać... 

 “ przychodzi w życiu taki moment , kiedy uświadamiasz sobie , że nie posiadasz nic wartościowego , żadnej szczerej przyjaźni , żadnego bezinteresownego rękawa do otarcia łez , nie wspominając nawet o prawdziwej miłości , a na myśl przychodzi tylko samobójstwo . najlepszy lek , na cały ból , na całe zło . ; x ”

 Twoje odejście będzie dla mnie równoznaczne z końcem świata, jego całkowitą i ostateczną zagładą. " 

 " Tak na prawdę to cholernie boli mnie to, że nasza znajomość tak szybko straciła sens, że już nie gadamy ze sobą tak jak kiedyś godzinami o wszystkim o niczym. 

 nie chcę mieć setek przyjaciół . chcę mieć kilku takich którzy mówią mi w oczy to samo , co za plecami . ♥ ”

  Masz problem  że oddycham Twoim tlenem . ? To złap go w słoik i przypierdol cenę . !”

 nie odpowiada mi ułożony, dobrze uczący się chłopczyk. nie kręcą mnie umięśnieni kozacy. nawet nie zerkam na metala w glanach i długich włosach. oko zawieszę na skejcie, w mega luźnych ciuchach. spojrzę też na opalonego bruneta. a najbardziej kręcą mnie skurwiele z aroganckim głosem i wredną miną - nic nie poradzę, taka jestem.

 a może jesteśmy tylko wspomnieniem? wspomnieniem dobrym czy wspomnieniem złym? takim do którego ktoś wraca z przyjemnością czy takim którego ktoś chce sie pozbyć? a może nie jesteśmy żadnym wspomnieniem, może ktoś o nas zapomniał i odpłynęliśmy w niebyt...

 Są chwile, które chciałabym zatrzymać. Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości, zbliżać, oddalać, szukać w nich doskonałości.

Znowu mam przygnębioną twarz, znowu mam zasmucone oczy, zagubiona wśród codziennych spraw z tysiącami problemów znów walkę toczę...

a to co kiedyś było wszystkim, teraz już nie ma znaczenia. po prostu żyjesz, szukając wciąż nowego sensu istnienia.Proszę nie myśl o mnie źle, ja po prostu za dużo wycierpiałam.


" Ona dla niego była więcej niż całym światem. Była sensem istnienia. Bez niej jego serce było w rozsypce. Ona jednym uśmiechem przywracała mu chęć do życia w gorsze dni. On nigdy jej o tym nie mówił, ale wiedział że jest tak samo. Czuł to trzymając ją za dłoń i przysłuchując się jej biciu serca" 

PS:Zapraszam na zakładkę  Moje opowiadania;... 

2 komentarze:

  1. interesujący ten bloogaś ; DD
    weż udział w konkursie na moim bloogu . ; DD

    www/smeitankowa.bloog.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)