Strona główna

Etykiety

piątek, 16 marca 2012

chora.

Witam.
Dziś nie poszłam do szkoły z czego się w sumie b. cieszę, co prawda chora jestem. Ale to kij. Tak jakiś kaszel katar. straszne bóle głowy i chyba mam gorączkę. Niby miałam iść do szkoły, ale jutro występ na którym muszę być. Dlatego muszę dziś przeleżeć w domu. Ale minusy też są, bo taka śliczna pogoda, że jaaa, a ja na razie nie mogę wychodzić. Ale może mi się trochę  polepszy i pójdę gdzieś z dziewczynami. Może jakiś sesjon czy coś. Ale no nie mogę wychodzić. I coo. A tak strasznie chce. Ale może spadnie mi gorączka. To wtedy się pomyśli. Jak na razie jestem w domu i się nudzę. No ale lepsze to niż pójście do szkoły.
_________________________________________________________
Trochę później: 19.21
Po szkole przyszła do mnie Monika, zresztą zawsze przychodzi gdy mnie nie ma. 
<jaka miła> i mówiła co się działo, dawała mi jakieś kartkówki itp. Jak się ciesze, że mnie nie było. Masakra. To co się działo, to nie na moje nerwy, albo może lepiej to co się teraz będzie działo. To będzie rewolucja. P. Engelhardt przerąbana.
O 16 umówiłam się z dziewczynami do maka. I na taką sesje. kij , że teraz mi się pogorszyło i jestem jeszcze bardziej chora niż byłam. Wg źle się czuję, a jutro występ, no nie dotrwam. O 5 nad ranem będę musiała wstać.  Dobra Pa, bo mam dużo do roboty.♥

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)