Strona główna

Etykiety

niedziela, 22 kwietnia 2012

Cześć.
Nie pisałam wcześniej, bo jakoś zapomniałam, zresztą sama nw jak to się stało.
Długo sb dziś pospałam, bo wreszcie do 10. a nie to co ostatnio o 6. i wgl.
Na 12 poszłam z rodziną do kościoła, jednak przed, byłam troszkę na internecie, chciałam sb coś zamówić, no ale oczywiście rodzice: nie mamy kasy na rzeczy itp, no i jakoś mi przeszło, ale tylko na chwilę, gdy zobaczyłam statyw w b. niskiej cenie, od razu poszłam z tym do rodziców i im marudziłam. Mama się zgodziła, ale  z tatą to było ciężko, dałam mu kasę do ręki, by mi zamówił przez bank, no ale chciał kasę moją zabrać, a nie kupić, wiec sporządziłam umowę, haha, jak ją zobaczyli i podpisali to już nie mieli wyjścia i mi zamówili, ciekawe kiedy dojdzie i czy nie będzie to jakiś szajs. Po kościele obiad, a potem o 16, do Bartka na imieniny, Lenusia była więc się wszyscy pośmiali i wg, fajnie było,  wgl Bartek miał dzisiaj pierwszy dzień w pracy, trzymam za niego kciuki. Przyszłam o 19, poszłam się kąpciać. No i zaraz zacznę się uczyć na geo, bo nic nie umiem.
A tak poza tym, coraz częściej zastanawiam się co chcę robić w życiu i na myśl przychodzi mi tylko bycie fotografem, tylko dlatego, że zawsze marzyłam o najlepszym sprzęcie, lampach studyjnych i o całej reszcie i takie fajne studio w domu, pomyśleć tak robić zdjęcia malutkim niemowlakom w koszyczkach i innych, to jest cudowne, nie no portrety mnie najbardziej interesują, (cicho, że nie umiem robić zdjęć, ale kiedyś się nauczę zobaczycie!)

oczywiście nie jest to moje foto, wzięłam je z internetu i przepraszam jeżeli naruszyłam czyjąś własność.
 Klik zobaczcie więcej;*

Mam nadzieję, że w przyszłości wreszcie będę mieć kasę by kupić, b. dobrą lustrzankę i najlepsze obiektywy do niej, to jest chyba moje największe marzenie materialne;* Kichać cale studio, chcę mieć cudowne hobby.  Papap;* idę się uczyć;*

3 komentarze:

  1. Śłodziutki !
    Fajna muzyczka ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny blog zapraszam do mnie http://danceandmuchmore.blogspot.com/ :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)