Strona główna

Etykiety

niedziela, 15 kwietnia 2012

O niee.

Witam;)
Coś czuję, że nie pójdę jt do szkoły ani, we wtorek na tańce, co się ruszę, to kaszle tak, że nie wytrzymuje już powoli.  O 15.00 mają wpaść, do mnie goście, ale dużo bym dała by nie przychodzili, na prawdę, chora jestem do tego te porządki, i zajmowanie się dzieciakami, dobra z jednym spoko się pobawię ale co zrobić gdy jedno chce robić co innego nić drugie,a  oboje chcą to robić ze mną. Jak ich zadowolić to nie mam pojęcia.-.- Trzeba się wreszcie w coś ubrać. Tylko w co.?
Powiem, że trochę zmęczona jestem. 
Wczoraj obudziłam się tak koło 2.00 w nocy i przeszukałam całą szafkę by znaleźć słuchawki do telefonu. + jakieś 15 min na rozplątywanie. Ale było warto, bo nie ma  to jak wsłuchanie się w melancholijne melodie, gdy jest ciemno w całym pokoju i jest ta głupia cisza.. oł yeach. Ale powiem, że lubię tą ciszę, choć zależy kiedy. tak pobyć w samotności, powspominać, a nawet czasem popłakać.♥
No i tak, przepraszam, ale na obiad lecę, potem napisze coś jeszcze o tych dzieciakach. No chyba, że jednak pójdę do szkoły i będę się musiała uczyć.
Na razie;*

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)