Strona główna

Etykiety

czwartek, 31 maja 2012

Taki tam spacerek.

hej.;)
 fajny dzień, nawet.  Nawet bardzo. Trochę już późno, ale może zdołam napisać ten wpis i dodać zdjęcia. Nie, nie dzisiaj, jt dodam zdjęcia. ;)
Szkoła, gdyby nie matma i chemia, to byłoby bardzo fajnie. Za dużo się rozpisywać nie będę. Potem  o godzinie 17.00 organizowana była ostatnia niestety dyskoteka w naszej szkole. Na której nie byłam. Po prostu nie chciało mi się, nie miałam sił, skakać, tańczyć. A co miałam tam siedzieć na krześle jak głupia. Nie no, umówiłam się z Magdą. (chyba jako jedyna nie poszła też an dyskotekę)
Tak na zwyczajny spacerek. Poszłyśmy na łąkę porobiłyśmy parę zdjęć.
Jak tak spojrzeć z bliska, to jest strasznie cudowne miejsce, taki spokój cisza
i tak bajecznie pięknie. Narnia.


te wszystkie pola, trawa. Jaaa. Jedyne czego żałuję to, że nie spotkałyśmy dzika.;)
Niby pogoda była taka sobie, ale akurat jak doszłyśmy, to było pochmurno ale czasem zaświeciło słońce nie no fajnie. i cieszę się, że tam spędziłam ten czas niż na tej dyskotece. ;)
Potem jeszcze z Magdą do McDonald's - ciepłe fryteczki i cheesburger, rozkosz.  mmm, Kiedyś będę mieć własną restaurację z takimi rzeczami, które lubię; ) Przy czym będę gruba jak nw kto. ;*
Tsa plany na przyszłość już są. 


+ Stwierdzam iż dziwnie się czuję przy Magdzie, taka zawstydzona. ;) Co nie oznacza, że to źle.  (sytuacja przy garażach bezcenne.- Chodź już! i Nie patrz mi się na tyłek, co dziwne, że akurat się patrzyła hahah.;)
+ Jak to się stało, że znowu gadałyśmy o tych głupich rzeczach, haha.
+nie wiedziałam, że pamiętam jeszcze numerki  dawnej klasy.;)

Dobra Żegnam ;)

3 komentarze:

 1. eee . jakie dwie ślicznotki. ♥

  ~klaudia ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. o boże, to moje pierwsze zdjęcie mnie rozwala xD
  - nie?
  - nie!
  - nie?
  - no nie!
  no tak. dooobre popołudnie (; :*
  ~madzilka ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)