Strona główna

Etykiety

wtorek, 19 czerwca 2012

Nabór.♥

Cześć.♡
Najpierw może opowiem o zmianach dotyczących bloga, tak w kilku zdaniach. 
Jak pewnie zauważyliście zmieniłam tło, powiem, że mi się podoba, znudziło mi się strasznie to co było wcześniej.  Miałam problem z napisem u góry. Ponieważ zmieszał się z tłem i nie było go widać, zatem musiałam coś pod nie dać, wreszcie się udało. Niestety nie mogłam go wyśrodkować ani nic, no i tu problemy, męczyłam się chyba z tym jakieś 30 min. ✏ och. Wreszcie wpadłam na pomysł by nie dawać tego napisu na bloggerze, a sama go zrobię już na tym obrazku. Niby okej było świetnie, przez, chwilę, do póki nie dowiedziałam się, że jak usuwam napis, a dając go jako obrazek, to usuwa się także w tytule mego bloga. A mam parę osób co potem wchodząc na swój profil nie rozpoznaliby tego bloga, jakby chcieli wejść.☹  No więc zrobiłam to inaczej  zrobiłam to i to. A ten napis Dałam przezroczysty i b. malutki. Tym sposobem w lewym górnym rogu pojawiła się ciemna kreska taka lekka, mi to ogólnie przeszkadza, no ale to był chyba jedyny sposób. I tym sposobem w sumie napracowałam się a nie jestem zadowolona, bo wyszło tak kiczowato. Ale na szczęście za parę miesięcy to zmienię,
bo znowu mi się znudzi.ッ + tsa. miało być w kilku zdaniach. ;)
A tak o dzisiaj: o 17, jadę na tańce - Dokładnie to NABÓR.
Nw czemu ale stresuję się, a zarazem strasznie się cieszę. Może potem napiszę jak było. Jt dzień sportu organizowany w naszej szkole. Startuję w siatkówce, przeciąganiu liny choć zastanawiałam się jeszcze nad koszykówką, jak pani powie, że mam iść to pójdę, choć nie gram za dobrze.  Dobra to by było na tyle. 
Żegnam  trzymajcie kciuki. ;*

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)