Strona główna

Etykiety

piątek, 20 lipca 2012

Kolonia.


Hej. ;)
Dziś dzień wyjazdu na kolonię, zresztą już to pisałam, szczerze to na początku spakowałam same rzeczy na lato, potem dopiero się zorientowałam, że w końcu jadę nad morze tak, no to jakoś nie liczę na 30°  i wszystko musiałam zmienić i teraz jest chyba o wiele więcej bluzek z dł. rękawem. No i jeansów.
Czuję, że będzie zimno i jakiś tylko jeden dzień opalania. Oby nie. Liczę, że się choć trochę opalę jeszcze.
O 20.15 mam tam być. Jadę na szczęście pociągiem.
Nw ale nie mogę tego wszystkiego ogarnąć, cały czas wydaje mi się, że czegoś zapomnę. A znowu nie będę mieć tyle kasy, by kupować rzeczy tam na miejscu tych, których zapomnę. A jednak to 3 tygodnie. No ale bez pieniędzy da się żyć i trzeba sb z tym jakoś radzić.
Dzisiaj muszę iść na jakieś generalne zakupy, trzeba wiadomo jakieś tam rzeczy jeszcze dokupić. No ale dosyć tego. Mam jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. A no i trzeba ściągnąć może jakieś nowe piosenki, no czegoś trzeba słuchać w tym pociągu.
Ogólnie chciałam napisać jak najdłuższy post, bo jednak potem długo mnie nie będzie i jakoś to zrekompensować.

Więc nw czy macie ochotę mnie oglądać, ale u dziadka wiadomo nie zabrakło też zdjęć samej siebie jak to ja. dlatego dzisiaj tak na pożegnanie daję kilka zdjęć moich <taaa.. kilka.. ;)>Co do zdjęć, to niektóre nawet mi się podobają, zwłaszcza te gdzie mnie nie widać. Hahah. Może są trochę oklepane, no ale jednak co do tych ostatnich to zawsze chciałam takie zrobić, więc nie będę się ograniczać.

15 komentarzy:

 1. super blog zapraszam bloga : http://inspiration-niki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog! Bardzo mi się podoba i na pewno będę tutaj wpadać :) Serdecznie zapraszam na mojego świeżego bloga na blogspocie: http://leben2life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. super zdjęcia i fajny blog
  http://www.bulion-pamietnik.blogspot.com/ zapraszam na mojego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O matko jaka ty śliczna *_*
  Bardzo ładne zdjęcia, najbardziej podobają mi się te na polu :D
  Będę wchdzić, napewno.
  http://zycanieumierac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)