Strona główna

Etykiety

sobota, 1 września 2012

Silesia. ♥

Cześć.
Opowiem Wam o moim cudownym dzionku co wy na to.?
 No to tak: o 8.10 miałam być przed klatką, tak też zrobiłam, dziewczyny już tam na mnie czekały (Klaudia i Karolina). Poszłyśmy pomału na przystanek. Po 9 byliśmy już jakoś na miejscu. Tam niestety okazało się, że silesia jest dopiero otwierana o 9.45, więc chwile musiałyśmy czekać. Szybko poszłyśmy do góry i zakupiliśmy bilety. Oczywiście wybrałyśmy się na długo oczekiwany dla mnie film "Step up 4 revolution." Pani nam dała okulary i szybko poszłyśmy po popcorn i colę. Właściwie szybko potem weszliśmy do sali, byłyśmy same- na szczęście, znaczy przez jakieś 5 minut był pewien facet, ale jak potem patrzyłam to gdzieś zwiał. Co do filmu, to był świetny, taniec ciekawy, ten cały pomysł an film tez bardzo mi się spodobał. Był świetny, najchętniej teraz oglądnęłabym go jeszcze raz. Jedyne czego mi szkoda, że było w nim tak mało mojego ulubionego Moose'a. No ale zawsze ważne, że był choć pod koniec, przynajmniej rozwalił system, zresztą nie tylko on. ;) te wszystkie pomysły na rewolucję, mnie zadziwiły. Świetny i na prawdę polecam każdemu. Jeju. No.;) Uwielbiam.

Step Up 4 Revolution Movie 2012 Poster

Potem z dziewuchami polowanie na sklepy, taaa sklepy. Hahah.
Przypominam o chłopaku w zielonych spodniach, kolesia z niebieskim ubraniem, no i oczywiście 'ala' Biebera. Ej boże jacy oni byli śliczni, teraz żałuje. -.-   Ej wracamy się? Tam co drugi był taki, ta nie ma to jak napał i śledzenie ludzi, po całej silesii. jeju no śliczni byli, a ten jeden to całkowicie wyglądał jak Justin Bieber ej maskara, już myślałam, że do niego podejdę i poproszę o autograf. Vansy, full capy, koszule.mmm♥ Więc wiadomo mniej byłyśmy zajęte zakupami jak właśnie tym. haha. Ej kurde no nie nasza liga, ej ale ten tak stanął się tak słodko uśmiechnął no jaaa. ♥ Sorki noo. Mam napał. Albo fiu fiu, hahaha. Lubię jak jakiś chłopak się na mnie konkretnie zagapi, to takie słodkie. Właściwie kupiłam tylko pierścionek i nausznice. (uwielbiam nausznice, mogłabym mieć ich na każdy dzionek). O 15 niestety już musiałyśmy wracać, tramwaj, no i oczywiście zauważenie kolejnych i kolejnych, haha. Potem zakłady, i tak wiem, że wygram.  No i jakoś wróciłyśmy. O 16.15 byłyśmy już na miejscu. Och ta głupia codzienność, za niedługo szkoła. No i potem właściwie gadałyśmy cały czas na gg, oczywiście nie zabrakło mojej głupoty, taaa. Melanżyk. teraz już dwa. haha. To kiedy? ♥

nie no Dzięki Wam za dzionek. ♥

+ Strasznie przeżywam tak mało w filmie Moose'a. Och.
+ chcę więcej takich dni.
+ Klaudia będzie pierwsza. haha.
+ a okularki 3d siedzą sb na kanapie i się nudzą. haha.
+ Bieberek, niebieski i zielony. ♥


Dobra ciał.♥

Moose, przyszedł, rozwalił i poszedł. Jak ja go uwielbiam.♥

5 komentarzy:

 1. było świetnie! ej ale ten w zielonych spodniach do cb zarywał ; P
  -no na 100 klaudia będzie pierwsza ;*
  - Ej ale tan końcu mógł do naszego autobusu wsiąść . (ej ty jak oni zapierdzielali o.O przecież my jechałyśmy tramwajem a oni szli na nogach i byli 2 min później niż my ..)

  karolina.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również widziałam ten "Step Up" i powiem szczerze, że bardzo mi się podobał! ;) "Silesia"? Jesteś z Kato? :P Pozdrawiam i zapraszam do siebie (worldbyeasygirls.blogspot.com). :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, jestem z Jaworzna, pół godzinki od Katowic.;) ok wchodzę.♥

   Usuń
  2. Tak, tak wiem gdzie to. :D Dzięki <3

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)