Strona główna

Etykiety

sobota, 29 września 2012

Silesia.♥

Hej. hej. No tak, dawno nie pisałam, ale trzeba było odetchnąć od tego wszystkiego. ;) Za to dziś chyba jednym postem to nadrobię, przygotować się na długie czytanko. ;)

Och dziś świetny dzionek, jest tyle do napisania, że sama nie wiem od czego zacząć. No ale może od początku.:

Wstałam o ok. 7.20, bo na cały dom usłyszałam moją komórkę. Dostałam sms. Wstałam śpiąca, bo telefon mi się ładował i nie było go przy mojej mordce. Zobaczyłam i tam sms od Karoliny, że jednak nie może jechać. No trudno pomyślałam i poszłam dalej spać, myśląc, co w takim razie dzisiaj zrobię. No ale nie trwało to długo, bo dosłownie po minucie odpisała, że jednak może. Hah nie ogarniam jej i wstałam, bo uznałam, że już nie zasnę. Wyprasowałam podkoszulek, spodnie no i wiadomo zjadłam itp. O 9.15 byłam już umówiona koło mojego wieżowca. Zeszłam na dół, tam już czekała Karolina. Oczywiście już zaczęłyśmy gadać, obgadywać itp. hah. Po chwili byłyśmy już w autobusie. Tam straszny tłok i do tego zacięła się kasa biletowa. No i właściwie cały czas się kierowca zatrzymywał. Dopiero po jakiś 15 minutach można było u kierowcy kupić bilet, och, a już myślałam, że zaoszczędzę. Karolina siedziała jakieś kilka metrów dalej, na przeciwko mnie. Więc miałam dobre widoki. Jezu jakie on miał oczy. ♥.♥ Boże jaki on był śliczny i jak się słodko uśmiechał. kurde noo. Zaraz Karolina się dołączyła. Szkoda, że był chyba wiele straszy. -.- Ej noo. Oczywiście plan. (śledzenie itp, po czym i tak go zgubiłyśmy). Potem byłyśmy już w silesii. Po drodze, jeszcze chyba jakiś podjar razy 3. no ale już nie pamiętam dokładnie. Weszłyśmy i zaraz szukałyśmy już na mapce miejsc. Poszłyśmy do kina. Karolina wybierała miejsce. Kupiłyśmy popcorn i colę i po jakiś 15 minutach weszłyśmy na salę. Oczywiście Karolina wybrała świetne miejsce hahah. Już się bałam, że dosłownie będziemy koło siebie. No ale ach ten jeden rząd. Film się zaczął. 

"Jesteś Bogiem" 
- długo oczekiwany  przez mnie jak i przez wiele osób zapewne, film. Rap to coś co kocham. Już wcześniej słyszałam o historii Magika, dużo wiedziałam, ale jakoś nie słuchałam Paktofoniki. Może mnie to tak nie ujęło. Ja wiem, ze to legenda i wgl. Lubiłam tak może ze 3 utwory i jakoś dzięki filmowi dodadzą się jeszcze w mojej liście jakiś kilka. Film świetny. Poryczałam się na końcu jak głupia i tylko patrzyłam, czy Karolina patrzy i zaraz obie płakałyśmy. Po prostu te problemy to wszystko, było takie przytłaczające. No i jeszcze o rapie. ♥
Najgorsze był końcowe litery na samym końcu. No ale jak to ktoś kiedyś powiedział. Magik nie umarł, Magik poszedł uczyć rapu Boga. ♥
No i skończył się film, trzeba było otrzeć łzy, zapaliło się światło, ale jakoś razem z Karoliną długo nie wstawałyśmy, wydaje mi się, że nie potrafiłyśmy, wtedy przyszedł czas na takie drobne przemyślenie. No ale wreszcie wyszłyśmy.

No i chodziłyśmy w tą i w tamtą po sklepach. A dokładniej można powiedzieć w tą i w tamtą za nimi, hahah. Minęły na tym jakieś 4 godziny, no ale przecież nie będę tego dokładnie opisywać. Może tak tylko w skrócie.

 • Znalazłyśmy chyba 15 ciekawych osobników. Którymi się jarałyśmy jak nw kto.  - aaa, ojejkuu, jaki śliczny, ej nie no. hahah.
 •  Przepyszny mrożony jogurt i to wielkie cappuccino gratis. mmm ♥ - no i świetne widoki.

Przepraszam za taką jakość, ale nie miałam przy sobie aparatu.;_

 • Boże ileż tych koszul w kratę. Mania. 
 • Nieogarnięty loczuś, szpieg.
 • zagapienie się tego chłopaka na mnie. haha. -  jebłeś mi w reklamówkę - a ten drugi - co..? Przecież to ty mi przyjebałeś w kolano.
  Słodkie, że aż tak się na mnie zapatrzył, że, przywalił koledze reklamówką. hah.
 • Jejku to przecież ten Bieberek. ♥
 • ta fontanna. 3 chłopaków koło nas, ciągłe ich gapienie się. oczywiście muszę wierzyć na słowo Karolinie, bo oczywiście to ona wybiera lepsza pozycję. ♥ No i wrzucanie pieniążka. Marne marzenia. hah. No i chodzenie w poszukiwaniu ich. 
 • Jak to jest, że ty nigdy nie widzisz tych co się na ciebie patrzą. - No właśnie. Och - nie mów, że tego też nie widziałaś, jak się centralnie na ciebie patrzył. No ten po lewej. - na seriiooo?
 • latanie po empiku i udawanie, że chcę się coś kupićw Mc'aku.  - aaa, widziałaś? Popatrzył się i się słodko uśmiechnął do mnie. Haha. - podjar  na uśmiech. 
 • Kurde czemu my mamy tylko 14 lat. co? 
 • Jejku czy taki problem podejść i zagadać, wymienić się numerami. Noo. ;(
 • Robię się kolekcjonerką nausznic - dokupione 4 i no dresy nowe do tańca. ;)

 • Godey Patysia. ♥ hah.
 • różowe ombre tego chłopaka. hah mraśnie. umieram.
No i właściwie prawie na tym koniec. Poszłyśmy na autobus. Tam spotkałam Kajaka, Ficusia i Katarzynę. ♥ Dziewczyny były na Gangam Style. Szkoda, że nas nie było, no ale trudno. Wydaje mi się, że o wiele lepiej spędziłam dzień.
No i plus jeszcze ten prześliczny chłopak w autobusie na koniec. Ojoj.

Ej dobra nie będę przymulać . Już kończę.
A no i chciałam podziękować Karolinie za dzionek. Ej świetny był. ♥
Oby więcej takich. ;)
Dobranoc;)

"Mam nadzieję, że na tym świecie jest ktoś, dla kogo kiedyś tam 
w życiu będę ideałem"

" a czasami wydaje mi się, że pokochałabym każdego, kto by mnie pokochał".

2 komentarze:

 1. na początek, chciałam powiedzieć, że jesteście głupie i bardzo mi was żal :*
  bo... szykujcie sie na następny raz, bo tym razem ja organizuje wyjazd do silesi, i jedziemy we 3, jeszcze nie wiem na co, ale jedziemy ♥
  bo pojechałyście sb beze mnie, więc teraz macie jechać ze mną, w najbliższym czasie, więc się szykujcie. dziękuję. :** ♥

  ~klaudia ^-^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha.. no jak nie mogłaś, chciałam przekonać twoją mamę ale uznałam, że mi nie wyjdzie. ♥ Tak następnym razem, cii.., że mam zakaz wyjazdu już do Silesii. -.- Wypady do silesi zawsze najlepsze. ;)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)