Strona główna

Etykiety

piątek, 19 października 2012

Przerwa?

Hej. 
Piszę teraz tylko ze względu, by powiedzieć, że robię krótką przerwę. Moje życie mnie wykańcza i nie mam ochoty o nim pisać. Jest beznadziejnie, mogę tylko tyle powiedzieć. Moja psychika się sypła. Teraz odjeżdżam od tego wszystkiego. Jadę na weekend na wieś, trochę odpocznę, zobaczę. Przemyśle parę rzeczy. Może wrócę z pozytywnym nastawieniem. A i jeszcze jedno. Chciałam stwierdzić iż wygram zakład. Z czego mi przykro właściwe :(

Szkoda, że tak się sprawy potoczyły. Przynajmniej mam jasną sprawę. Mam nowe plany i marzenia. Które mam nadzieję, że już powoli się spełniają.
 Ja właściwie tylko tyle chciałam. Żegnam na te parę dni.


 "dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by ci serce."

4 komentarze:

 1. Nie pozwalam Ci się poddawać ! Słyszysz! Wiem, że się nie znamy jednak zabraniam Ci tego ! Nie możesz tak po porostu powiedzieć życiu "do widzenia". Mimo tego, że masz złamane serce, bo wywnioskowałam tak z Twoich postów, to nie poddawaj się. Nie napisałaś niczego w prost, do czego masz zupełne prawo, jednak spójrz na wszystko z innej strony. Tej lepszej. Pomyśl o tym ile życia masz przed sobą, ile ludzi poznasz, a przyjaciele ? Te Twoje odpały, które tak lubisz tu opisywać ? :) Nie poddawaj się :)
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, za te miłe słowa, które jeszcze bardziej podniosły mnie na duchu.♥ Na prawdę dziękuję. ;)
   + nigdy bym się nie poddała, po prostu nie umiem taka już moja natura ;*

   Usuń
 2. Czasami trzeba naładować akumulatory i lepiej odpocząć. Jednak nie warto się poddawać, bo później ciężko wrócić do normalnego życia. Wtedy dopiero wszystko zaczyna się sypać.
  Życzę powodzenia.
  Można wiele razy upaść, ale nie można ten jeden raz się nie podnieść.


  http://karolajn006.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie chyba tego potrzebowałam. dzięki za miłe słowa;)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)