Strona główna

Etykiety

czwartek, 3 maja 2012

właam . ;)

czeeść, tu Klaudia.
robię takiego włama Patce, bo jakoś nie mam co robić. :>
czas do południa minął mi bardzo szybko . ;o zjadłam obiad, pooglądałam tv. potem Patka do mnie napisała - umówiłyśmy się tak koło 15 i poszłyśmy do lewiatana. jakoś zapomniałyśmy, że dziś zamknięte sklepy są, to poszłyśmy na dn. ;) porobiłyśmy sb zdjęcia. do zdjęć siedziałyśmy na ulicy - jaka cieplutka byłaa . xd
nagle zaczął padać deszcz to zaczęłyśmy szybko wracać, jak byłyśmy już niedaleko lewiatana, zaczęła się taka ulewa, że masakra. dobrze że miałyśmy parasol . ;p chociaż i tak byłyśmy całe mokre .
ten deszcz zepsuł mi plany na dzień . ;/ chciałam sb jeszcze pochodzić gdzieś . głupia ta pogoda no . wróciłam do domu i jakoś tak sb siedzę .
dobra ja już kończę, zaraz Pati pewnie doda zdjęcia . :)
                                                                                        PAA . ;*
_________________________________________________________________
dobra to teraz ja was znowu będę zanudzać,  dopisuje do tej notki, jeszcze te parę słów, bo czas by dodać, te moje straszliwe zdjęcia i takie jakieś śliczne Klaudii;) A i jeszcze jedno, mam nadzieję, że nikt tu nie będzie się śmiał, bo albo  zgniotłam dziwnie usta, albo nos wyszedł jak kartofel, albo podkowy pod oczami lub jak patyk, albo grzebie w oku. Nie będę wspominać o reszcie ale dobra, nie chce dużo mulić.;)


to mnie powala. hahah.♥

a cio to>

małe opalanko.;)tak, tutaj tez mam żyły.

zastanawia się. ( tylko nad czym) haha
to lubię.


Spadam, ale może jeszcze potem napisze, wiele myśli mnie naszło.;)

3 komentarze:

  1. to ostatnie zdjęcie chcę widzieć na fejsie, misiu! c:
    ~madzilka :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)