Strona główna

Etykiety

niedziela, 11 marca 2012

Nowe hobby

Cześć.♥
Naszła mnie pewna myśl po rozmowie z moją mamą.
Gadałyśmy o tym, jakie nam się ciuchy podobają itd. 
Znalazłam wiele fajnych ubrań w sklepach, ale wiecznie nie miałam kasy 
na to by je kupić. Do tego zazwyczaj mi czegoś brakowało w tych ubraniach.
Za kilka miesięcy będzie b. ciepło, czyli krótkie spodenki, bluzki z krótkim rękawkiem.itp, a ja dalej kasy nie będę na to miała.  Bo albo to co ja bym chciała to może w innym kraju bym gdzieś zobaczyła, bo u nas tego nie mogę znaleźć.
Dlatego już sb postanowiłam, że zacznę robić to co zawsze chciałam czyli sama tworzyć ubrania. Wiadomo na początku, będę kupowała koszulki i na nich sama malowała jakieś wzory, farbami do tkanin. Potem zacznę coś wycinać. No ale pewnie mi się to szybko znudzi, ale może będzie to ciekawe i stanie się moim nowym hobby.
Dlatego dziś ustaliłam z mama, że za kilka dni kupię sb te całe farby i może dwa zwykłe podkoszulki i spróbuję.  Najpierw na mojej liście będzie zrobienie podkoszulka z ciasteczkowym potworem, bo wiadomo, że jego zabraknąć nie może, potem różne koszulki typu I ♥ ......, potem ciekawe napisy, w tym czasie kupię jakieś tanie krótkie spodenki z jeansu i oczywiście flaga USA, to było by zrobione od razu, jednak za spodniami trzeba trochę poszukać, no i to co mi wpadnie do głowy.  
Tak, więc przedstawiłam już wam moje hobby, teraz trzeba tylko poczekać na farby (pisze, że do 14 dni) no i kupić jakieś podkoszulki, takie najtańsze.  
Szybko trzeba zakupić spodenki, już się nie mogę doczekać.umm.♥

1 komentarz:

  1. ale ekstra, powodzenia ;)
    http://xmasque.blogspot.com/2012/03/zamieszczam-tutaj-pierwszy-filmik-jest.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Jest on zawsze mile widziany. Prawie zawsze na nie odpisuje i odwiedzam bloga, osoby piszącej. ;) Zachęcam także, do polecania mojego bloga, byłabym naprawdę wdzięczna. ;)